Volvo Vida dice głowica serwisowa do kompletnej diagnostyki Volvo do dziś

Sprzęt serwisowy do diagnostyki marki Volvo. Zrobisz nim kompletną diagnostyke marki do 2012 roku, odczyt kasowanie błędów, zobaczysz co jak rozebrać ( schematy połaczeń części EWD ) bardzo łatwy sprzęt w obsłudze, obsługuje wszystkie modele do 2012 roku.

Więcej szczegółów

999,00 zł brutto 812,20 zł netto

ID87

Stan: Tego produktu brak w magazynie


Sprzęt bardzo prosty w użyciu, podłączasz do auta i robisz kompletną diagnostyke, identyfikuje model, moduły zainstalowane, pokazuje kiedy błędy powstały, jak naprawić , jak wymontować daną część jest to po prostu baza danych połączona z diagnostyką o Volvo. Marka ta jest ciężka do diagnostyki sprzętami uniwersalnymi, tylko tym sprzętem serwisowym dojdzie w końcu jak naprawiać Volvo.

TESTER VOLVO VIDA DICE

TESTER programuje , diagnozuje wszystkie pojazdy Volvo od 1999 do chwili
obecnej. Jest to następca urządzenia VCT2000. Posiada zintegrowany moduł Bluetooth, umożliwia bardziej komfortową pracę. Już nie potrzeba kabla do pracy z komputerem.

Volvo DICE wyposażony jest w cztery diody LED, które wskazują status oprogramowania, USB  i  Bluetooth oraz interfejs komunikacji do samochodu. Ponadto posiada zasilanie DC dzięki czemu można zasilić urządzenie na stole.


Funkcje urządzenia :

-Odczyt kodów błędów
-Diagnostyka i badania kodów i związanych z nimi procedur
-Schematy instalacji elektrycznej
-Naprawa
-Ogólne informacje o bezpieczeństwie
-Lokalizacja komponentów
-Tryb programowania serwisowego
-urządzeniem dokonasz pełnej diagnostyki , adaptacji i programowania

Skład zestawu :

-Sonda DICE
-Kabel OBD-II
-Kabel USB
-płyta DVD

 

Urządzenie funkcjonuje z najnowszym oprogramowaniem VIDA.

Testowane na Volvo xc60 z 2010 roku chodzi bez problemu.Pokazuje w których modułach są błedy, podzielone na stałe (czerwony znak modułu ) i (tymczasowe żółty znak modułu). Błedy wymienione poniżej, klikając w ten błąd wchodzimy w bazę danych gdzie są podane zasady działania danej części, możliwe przyczyny oraz sposób naprawy, nr części czy czujnika odpowiedzialnego za dany błąd. Po prostu cudo mówiąć szczerze do Volvo.

Soft po angielsku lub niemiecku.
Np w diagnozowanym aucie, czujnik katalizatora był zepsutu, klikając w błąd pokazuje się jego lokalizacja


Opis jak go wypiąć, gdzie jest , jak go wymienić itd.