Kasownik Volvo 8 pin tir 100% skuteczny

Prosty i skuteczny kasownik do szybkiego usunięcia błędów w tirach Volvo wszystkich ze złączem 8 pin w kabinie. W ciągu 20 sekund skasujesz wszystkie błedy ( nawet 400 dniowe adblue ) , jest to odpowiedź na problemy z inspekcją w krajach EU np Holandia aby nie dostać mandatu na 3000 euro i wyżej. Prosty w obsłudze  dobry na szybkie rozgrzeszenie np. po kamieniu itd.

Więcej szczegółów

700,00 zł brutto 569,11 zł netto

Stan: Na zamówienie


Sprzedam naszej produkcji kasownik 8 pin do Volvo, kasuje wszystkie błędy w ciągu 20 sekund we wszystkich modułach ( również 400 dniowe ( adblue) jako jedyny skuteczny w Polsce na dziś.

 

Nie bądź mądry po szkodzie kiedy dostaniesz 3000 euro (lub więcej ) mandatu np w Holandii,zabezpiecz swoich kierowców przed taką sytuacją. Cena powyżej 10 sztuk zupełnie inna, fvat i gwarancja 12 mcy. Bardzo prosty w obsłudze, produkt z PL, naszej firmy i pomysłu. Przetestowany już przez kilka flot.

 

Jak to działa ?

Wkładasz interfejs do wtyku 8 pin Volvo
--> przekręcasz zapłon
--> czerwona dioda pokaże zasilanie
-->żólta dioda zacznie mrugać --> zapali się ciągłym światłem ( czyli połączyło się z autem )
--> klikasz guzik-->
--> zacznie mrugać niebieska ( trwa kasowanie błędów )
--> po zakończonej procedurze mrugnie czerwona dioda i da sygnał dzwiękowy.

Całość trwa ok 20 sekund !!!

Cała historia błędów historycznych wykasowana ( nawet tych 400 dniowych )


Jesto to rozwiązanie dla szefów kórzy mają w swojej flocie tiry Volvo, a coraz więcej krajów szykuje się na kontrole tirów przez złącza diagnostyczne więc warto o tym pomyśleć już teraz aby nie płącić bardzo drogich mandatów !!!

W razie pytań prosze dzwonić na tel 792706177