BMW skaner b100 podręczna diagnostyka silnika

Prosty i szybki skaner do diagnostyki silnika, w bmw do ok 2003 roku produkcji. Odczytasz i wykasujesz błedy tym urządzeniem bez potrzeby laptopa , instalacji czegokolwiek, szybki i poręczny, instrukcja bardzo prosta zasada działania- tylko 2 guziki.

Więcej szczegółów

149,00 zł brutto 121,14 zł netto

ID15

Stan: na wyczerpaniu


 

 

 

Jeśli jesteś mechanikiem bądź właścicielem samochodu marki BMW produkcji od 1987 do 2003 roku a w przeszłości zdarzyło się, że w Twoim samochodzie zapaliła się kontrolka silnika (auto na gaz, czy brudne paliwo ze stacji, najczęstsze powody zapalania kontrolki) denerwowała Ciebie ta pomarańczowa kontrolka 'check engine' --> sprawdź silnik!
Nawet w autach z 2008 czy 2009 roku się to dzieje-->
auto wchodzi w tryb awaryjny, 60 km na godzinę max, brak mocy, mrugająca kontrolka silnika...więc musiałeś jechać do diagnosty i usunąć ten błąd, co gorsza, który mógł się czasem zapalać co parę tygodni i musiałeś wydawać duże pieniądze oraz marnować swój cenny czas na podłączenie do komputera u mechanika...? to teraz już możesz sam to zrobić inwestująć w ten skaner.

Urządzenie jest w języku angielskim, bardzo łatwe i intuicyjne.
Jedno z najłatwiejszych urządzeń na świecie, każdy sobie poradzi!!!

Nie potrzebuje on zasilania, napięcie pobiera z złącza OBD. Można wozić go w bagażniku i w razie problemów na drodze od razu sprawdzić co się
dzieje lub wyłączyć tryb awaryjny.